Onze merries

Elsje van Grotel

01-05-2007

v. Lars van de Smidse

m. Anouk van Grotel

 

Nakomelingen:

2015: Finn van de Maaskanthoeve (v. Gamin van de Lindehoef)

2016: Hero van de Maaskanthoeve (v. Siem van de Dekkershoef)

2017: Lotte van de Maaskanthoeve (v. Siem van de Dekkershoef)

2019: Orfa van de Maaskanthoeve (v. Siem van de Dekkershoef)

2020: Sofie van de Maaskanthoeve (v. Matteo van 't Rietenhof)

 

Palmares: 

2014: 1A 6 en 7 jarige merries grote maat Nationale Tentoonstelling  en tevens Nationaal Kampioen trekpaardmerries

1/3

Lore van 't Langhof

01-07-2016

v. Matteo van 't Rietenhof

m. Victoria van 't Langhof

 

Nakomelingen:

2020: Quinz van de Maaskanthoeve (v. Hero van de Maaskanthoeve)

Palmares: 

2017: Kampioen jaarlingen centrale keuring Noord-Brabant

2017: Jeugdkampioen Centrale keuring Noord-Brabant

2017: Kampioen jaarlingen fokdag Gemert

2018: Jeugdkampioen fokdag Gerwen 

2019: Kampioen driejarige merries centrale keuring regio zuid

Lore van 't Langhof
Lore van 't Langhof

Lore van 't Langhof
Lore van 't Langhof

Lore van 't Langhof
Lore van 't Langhof

Lore van 't Langhof
Lore van 't Langhof

1/7

Zana

2006

Zana
Zana

Zana
Zana

1/5

Lotte van de Maaskanthoeve

25-06-2017

v. Siem van de Dekkershoef

m. Elsje van Grotel 

 2019: jeugdkampioen fokdag JTPF Nijnsel

2019: jeugdkampioen centrale keuring regio zuid

Lotte van de Maaskanthoeve
Lotte van de Maaskanthoeve

Lotte van de Maaskanthoeve
Lotte van de Maaskanthoeve

1/5

Maike v.d. Koaimoune

2020

v. Tiede 501

m. Baukje v.d.Koaimoune

(Ster x Ster pref x Ster pref)

Maike v.d. Koaimoune
Maike v.d. Koaimoune

Maike v.d. Koaimoune
Maike v.d. Koaimoune

1/1

Caitlin Liebas

12-05-2009

v. Shadow van Drieoka

m. Yvette Liebas 

 

1/3

Otje van Midzomer

10-05-1999

v. Goldwin van Wegdam

m. Judith van de Westerbrink

 

Otje van Midzomer
Otje van Midzomer

Otje van Midzomer
Otje van Midzomer

1/2

Norah 

2020

v. Teun 505

m. Tessa Amarins 

(Ster x Kroon AA x Model pref)

 

1/1

Richtsje fan Klaeiterp Ster

2013

v. Norbert 444

m. Marieke fan Mitdsheide

(Kroon AA x Ster pref x Ster sport pref)

 

1/1

Isaballa van Bedem

2018

v. Markus 491

m. Vloraine van Bedem

(Ster x Ster pref x model pref AAA)

 

Isaballa van Bedem
Isaballa van Bedem

Isaballa van Bedem
Isaballa van Bedem

1/1

Freule van de Bokkefarm Ster

2017

v. Jehannes 484

m. Jeltje van de Bokkefarm

(Kroon x Ster x Ster)

2020: 1ste premie

 

Freule van de Bokkefarm Ster
Freule van de Bokkefarm Ster

Freule van de Bokkefarm Ster
Freule van de Bokkefarm Ster

1/2

Heike fan de Groenesteegh

2018

v.  Alwin 469

m. Meike fan de Groenesteegh

(Ster x Ster pref x model pref)

 

1/1

Niekse Hilde B

2020

v.  Jouwe 485

m. Hilde Poll 

(Ster x Ster x Ster pref)

 

Janne fan Panhuys

2019

v.  Tsjalle 454

m. Dunske fan Panhuys 

(Kroon sport x ster pref pres x ster pref pres)

 

1/1