Onze merries

Elsje van Grotel

01-05-2007

v. Lars van de Smidse

m. Anouk van Grotel

 

Nakomelingen:

2015: Finn van de Maaskanthoeve (v. Gamin van de Lindehoef)

2016: Hero van de Maaskanthoeve (v. Siem van de Dekkershoef)

2017: Lotte van de Maaskanthoeve (v. Siem van de Dekkershoef)

2019: Orfa van de Maaskanthoeve (v. Siem van de Dekkershoef)

2020: Sofie van de Maaskanthoeve (v. Matteo van 't Rietenhof)

 

Palmares: 

2014: 1A 6 en 7 jarige merries grote maat Nationale Tentoonstelling  en tevens Nationaal Kampioen trekpaardmerries

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Heike fan de Groenesteegh (ster)

2018

v. Alwin 469

m. Meike fan de Groenesteegh (ster x ster pref x model pref x model pref)

vm. Harmen 424

 

Nakomelingen:

2022: Tibe van de Maaskanthoeve (v. Auwert 514)

Palmares: 

2021: Schijndel, ster predikaat 2de premie

Heike fan de Groenesteegh
Heike fan de Groenesteegh

press to zoom

press to zoom

press to zoom
Heike fan de Groenesteegh
Heike fan de Groenesteegh

press to zoom
1/3

Zana

2006

Zana
Zana

press to zoom

press to zoom

press to zoom
Zana
Zana

press to zoom
1/5

Lotte van de Maaskanthoeve

25-06-2017

v. Siem van de Dekkershoef

m. Elsje van Grotel 

 2019: jeugdkampioen fokdag JTPF Nijnsel

2019: jeugdkampioen centrale keuring regio zuid

Lotte van de Maaskanthoeve
Lotte van de Maaskanthoeve

press to zoom

press to zoom

press to zoom
Lotte van de Maaskanthoeve
Lotte van de Maaskanthoeve

press to zoom
1/5

Saar van de Bokkefarm

10-04-2021

v. Auwert 514

m. Zanna van stal Zadelhoff (ster x kroon pref AA x model pref prest x ster pref)

vm. Pier 448

Palmares: 2021 Schijndel, 1e premie

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Jeltsje fan stal de Lagevoort 

2019

v. Tiede 501

m. Benthe fan klein Weulink (ster x ster x ster x ster)

vm. Jerke 434 

 
Jeltsje fan stal de Lagevoort
Jeltsje fan stal de Lagevoort

press to zoom
Jeltsje fan stal de Lagevoort
Jeltsje fan stal de Lagevoort

press to zoom
1/1

Wendy B (ster pref)

2007

v. Rindert 406

m. Ilona B (ster x ster pref x ster pref x ster pref)

vm. Ulbert 390

 

Wendy B
Wendy B

press to zoom
Wendy B
Wendy B

press to zoom
1/1

Otje van Midzomer

10-05-1999

v. Goldwin van Wegdam

m. Judith van de Westerbrink

 

Otje van Midzomer
Otje van Midzomer

press to zoom

press to zoom
Otje van Midzomer
Otje van Midzomer

press to zoom
1/2

Norah 

2020

v. Teun 505

m. Tessa Amarins (ster x kroon AA x model pref x ster pref prest)

 

press to zoom

press to zoom
1/1

Richtsje fan Klaeiterp (Ster)

2013

v. Norbert 444

m. Marieke fan Mitdsheide (kroon AA x ster pref x ster sport pref x stb pref)

 

press to zoom

press to zoom
1/1

Isaballa van Bedem (ster)

2018

v. Markus 491

m. Vloraine van Bedem (ster x ster pref x model pref AAA x model pref prest)

Palmares: 

2021, Ede ster 2e premie

 

press to zoom

press to zoom
Isaballa van Bedem
Isaballa van Bedem

press to zoom

press to zoom
1/3

Silke A.L.

2021

v. Yme 507

m. Rinske L. (ster pref prest x ster pref x model x ster pref prest)

vm. Beart 411

 

1/0